HEALY ANALİZ & TEK SEANS


SATIN AL

440 yerine 350 TL

• Kredi Kartına Taksit Avantajı!
• Havale / EFT Ödeme

• Yurtdışı Ödemelerinde 👇
“Transferwise” & “Western Union” Kullanabilirsiniz
Dolar veya Euro Olarak Ücret
👇
55 € & 65 $

.

.

Evrende bulunan her şey titreşim halindedir.

Vücudumuzdaki titreşimler bozulduğunda başta baş ağrısı, stres gibi çeşitli fiziksel ve ruhsal sorunlar yaşanabilmektedir.

Bu titreşim bozulmaları ise Healy Frekans Cihazı ile tespit ediliyor ve uygun enerji frekansları göndererek enerjiyi düzenleyip şifalanma sağlanıyor.

Kendi küçük, marifeti büyük bu cihaz, kişinin bilinciyle-biinçaltıyla ve vücuttaki enerji dağılımıyla ilgilenerek hastalıklara karşı çözüm sunmaktadır.

Healy vücuda binlerce frekans salıp biofeedback biorezonans, kuantum yöntemlerini kullanarak kişiyi tüm yönüyle tanıyıp hastalıkları tespit etmekte ve oluşabilecek hastalıklara karşı her konuda da yardımcı olmaktadır.

Healy ile her durum ve rahatsızlıklarda ve hayallerinizin ötesinde bir çok alan için şifa çalışmaları yapılıyor.

Healy’nin kullanım alanı çünkü çok geniş.
2 dakikada, vitamin eksiklikleri, duygusal sorunları, karmaları, çakra problemlerini, vücudun hangi bölgesinde sorun olduğunu bulunup rapor sunuluyor ve ilgili frekansların iletimiyle şifalanma gerçekleşiyor.

Ayrıca; Homeopati, Bach Çiçekleri, Shüssler Tuzları, Iching, Kristal taşlar, Avusturalya Çiçek Terapisi, Dijital Beslenme, AminoAsitler için ölçüm yapılıp ihtiyaç belirlendikten sonra frekans iletimi yapılmaktadır.