Doğum Haritası Analizi (TAM)

👉SATIN AL👈
500 TL

• Kredi Kartına Taksit Avantajı!
• Havale / EFT Ödeme

• Yurtdışı Ödemelerinde 👇
“Transferwise” & “Western Union” Kullanabilirsiniz
Dolar veya Euro Olarak Ücret
👇
65 € & 75 $

Satın aldıktan sonra, Analiz için  info@sunarakademi.com ‘a mail göndererek iletişime geçebilirsiniz.

Popüler astrolojinin yanıltıcı algısının çok ötesine, doğum anınızın matematiğinin, doğumunuzdan gelen genetik ve karmik geçmişinizin gizemlerine, astrolojik haritanıza doğru birlikte bir yolculuğa çıkıyoruz.
Varoluşunuzdan gelen güçlü ve zayıf yanlarınızı, yaşamın size sunacağı fırsatları ve karşınıza çıkacak engelleri anlamak, içgüdüsel tepkilerinizi, bilinçaltınızda gizli kalmış inançlarınızı ve algı kalıplarını açığa çıkarmak bir fener gibidir, kendinize mutlu bir yaşam kurmanız için yolunuzu aydınlatır. Gerçek kimliğinizi anlar ve kendiniz için daha doğru seçimler yapma şansını yakalarsınız.
Astrolojik harita doğum anımızdaki gökyüzünün fotoğrafıdır, bizim kullanma kılavuzumuzdur adeta. Yaşadığımız dünya, sonsuz bir evrenin içinde ve sürekli hareket halinde. Biz, en küçük birimimize kadar bu akıl almaz varoluşun manyetik etkilerinin altında, kendi gerçekliğimizi tam anlayamadan günlük yaşamın koşuşturmacası içinde yaşayıp gidiyoruz. Oysa, sadece bir an durup gökyüzüne baktığında ve bizden büyük olan her şeyin farkına vardığında bile, insan kendini başka bir gözle görüyor.
Haritanız, Güneş’in, Ay’ın, Güneş Sistemimizdeki gezegenlerin ve onlarca farklı gök cisminin, büyük takımyıldızların etkisi altında, herkes için neredeyse DNA kadar eşsizdir ve potansiyelinizin farkına varmak insanı özgürleştirir. Astrolojik danışmanlık almak bu anlamda, geçmişi iyi anlamak, gelecek potansiyellerine hazırlıklı olarak tam bugünü, bu anı yaşamayı ve yaşamın tadına varmayı sağlayabilir. Gerçekler özgürleştirir, özgür insan mutlu insandır. Kendinize bu hediyeyi vermek, kendiniz için yapacağınız en önemli adımlardan biri olacaktır.
Harita danışmanlığı için iletişim bilgileriniz, adınız, soyadınız, doğum yeriniz, doğum gün/ay/yıl ve tam doğum saatinizle birlikte lütfen randevu alınız. (Doğum saatinde, saat ve dakikanın doğru olması önemlidir)
Doğum gününüz belli ama saati, dakikası kesin değilse, bunun için ayrıca bir çalışma yapılması gerekecektir. Bu işlem için, size verilecek formu ayrıntısı ile doldurarak başvurabilirsiniz. Astrolojik haritanız, ancak doğum saati net olarak belirlendikten sonra çalışılabilecektir.