EĞİTİMİ SATIN AL
Reiki 1. Seviye 250TL

• Yurtdışı Ödemelerinde
“Transferwise” & “Western Union”
Kullanabilirsiniz
Dolar veya Euro Olarak Ücret
👇
40 € & 50

.

EĞİTİMİ SATIN AL
Reiki 2. Seviye 400TL

• Yurtdışı Ödemelerinde
“Transferwise” & “Western Union”
Kullanabilirsiniz
Dolar veya Euro Olarak Ücret
👇
60 € & 70 $


EĞİTİMİ SATIN AL
3. Seviye 750TL

• Yurtdışı Ödemelerinde
“Transferwise” & “Western Union”
Kullanabilirsiniz
Dolar veya Euro Olarak Ücret
👇
100 € & 120 $• Havale ile ödeme 🤞
• Kredi Kartına Taksit avantajı 🤞
Reiki Nedir?

Reiki tarihi binlerce yıl öncesine dayanan ve kaynağı Tibet olduğu sanılan bir enerji dengeleme tekniğidir. 1900 ‘lü yılların başında Dr. Mikao Usui tarafından tekniğin temelini oluşturan enerjinin kullanımı ile ilgili bilgiler tekrar derlenerek insanlığın kullanımına sunulmuştur.

Reiki Japonca iki kelimeden oluşur. Rei ve Ki. Rei ” Evren, bizi kuşatan tüm bilgi”  ve  Ki ” Yaşam gücü içeren enerji” anlamındadır. Kısaca Reiki ” Evrensel yaşam enerjisi” anlamına gelmektedir.

Reiki tekniğini öğrenmek ve uygulamak için herhangi bir ön bilgiye ya da özel yeteneğe sahip olmanız gerekmez. Her yaşta ve herkesin öğrenip uygulayabileceği kadar kolay bir yöntemdir. Tek koşul kişinin Reiki uygulayıcısı olmayı özgür iradesi ile istemesi ve Reikinin getireceği olumlu değişimlere hazır olmasıdır.

Bu durumda gerekli olan tek şey uyumlama ve eğitim almış bir Reiki öğretmeninin kişiyi uyumlamasıdır (El verme / İnisiasyon).

Uyumlandıktan ve uygulama esasları bir kere öğrenildikten sonra bu tekniği ömür boyu kullanabilirsiniz. Reikiyi diğer elle şifa verme yöntemlerinden ayıran tek özellik de bu uyumlanmadır. Uyumlanmadan yapılan her çalışma sadece kişinin kendi bioenerjisini kullanmasıdır.

Reikiyi uygulamaya başlayan kişilerin bir üst seviye uyumlamasını almadan önce her bir seviyeyi iyice sindirmesi ön koşuldur. Bu kurala uyulmadığı sürece bir üst seviyenin eğitimini almanın hiçbir anlamı yoktur.

REİKİ 1. SEVİYE: Arınma

Birinci seviye kişinin enerjiyi ve maneviyatı tanımasını sağlar. Kişinin niyetine bağlı olarak hayatında değiştirmesi gerekenleri değiştirdiği ve kendini arındırdığı seviyedir. Kişi kendine ve çevresindekilere çalışabilir.

REİKİ 2. SEVİYE: Oku Den (Gizli Bilgi)

Başlı başına bir sır ve mucize olan 3 sembol öğrencinin çakra ve enerji bedenlerine yerleştirilir ve kullanımı öğretilir.

İkinci seviye tam bir öğrenim seviyesidir. Kişi an’da şifanın kolaylığını ve hayatta maddi manevi her şeyin şifalanabileceğini, enerjiyle bütünleşmeyi ve yönlendirmeyi öğrenir.

Reikinin en önemli seviyesi 2. Seviyedir çünkü kişi Reikinin sınırsızlığını bu seviyede öğrenir.

REİKİ 3. SEVİYE: Olgunlaşmak ve Öğretmenlik

Kişi Reiki 2′ de sabır, akış, kabullenme, esneklik, ön yargıları kırmak gibi erdemleri öğrendiğinde 3. Seviye verilir.

Reiki 3. Seviyede kişiye tüm sembolleri kapsayan güçlü, etkili ve kutsal bir sembole daha uyumlanır. Bu aşamada artık kişi sezgilerinin ötesine geçerek evrensel enerjiye tam olarak bağlanır.

Usui Reki Master Gül SUNAR

DÖNÜTLER
Ben susuyorum, katılımcılar anlatsın😉

Daha fazlası için, Sağda “Geri Dönüşler”
Başlığını inceleyebilirsiniz😉